01 грудня 2023 року відбулась 47 сесія Бочечківської сільської ради

Дата: 01.12.2023 11:52

01 грудня 2023 року відбулась 47 сесія Бочечківської сільської ради, яку провів сільський голова Віктор БОРОШНЄВ.

В роботі чергової сесії взяли участь 17 депутатів сільської ради, а також старости та начальники відділів сільської ради.

Розпочали засідання хвилиною мовчання, вшановуючи світлу пам'ять всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну!

Приступивши до роботи, депутати погодили порядок денний 47 сесії, до якого було внесено ряд важливих для життєдіяльності громади питань, серед яких внесення змін до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади на 2023 рік, затвердження сільських Програм, внесення змін до структури виконавчого комітету, земельні питання та інші.

Депутатським корпусом сільської ради розглянуто всі питання та прийнято виважені рішення.