ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВИТРАТ ЗА РОЗМІЩЕННЯ ВПО

Дата: 04.12.2023 08:21

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2023 року № 936 «Про внесення змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб»

Постановою передбачено:

- В період розгляду заяви про компенсацію, уповноважені особи можуть перевіряти достовірність наданої інформації про місце розміщення, безоплатність житла, кількість осіб та умов їх проживання, документи ВПО.

- Інформацію про перевірку надсилають щомісяця до Мінреінтеграції та Товариства Червоного Хреста України.

- У разі виявлення помилок, які унеможливлюють здійснення виплати, інформація повертається на доопрацювання.

Таким чином, постановою № 936 запроваджено більш суттєву перевірку інформації, яку надають отримувачі компенсації.

За матеріалами: ГО «Зелена альтернатива України»