В БОЧЕЧКІВЬКІЙ ГРОМАДІ РЕАЛІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ КИЇВСЬКОЇ ШКОЛИ ЕКОНОМІКИ З ПОТОЧНОГ ОРЕМОНТУ НАЙПРОСТІШОГО УКРИТТЯ В КОЗАЦЬКОМУ ЗЗСО

Дата: 04.12.2023 16:01

За сприяння депутата Сумської обласної ради від партії «Слуга народу» Олександра Слюсаря, за підтримки Бочечківського сільського голови Віктора Борошнєва та помічника депутата Світлани Краснопольської вдалося реалізувати благодійний проєкт Київської школи економіки з поточного ремонту найпростішого укриття Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради.

У рамках проєкту відремонтували стіни та підлогу, змонтували систему вентиляції, облаштували санвузол, провели електромонтажні роботи, встановили нові меблі, здійснили заміну дверей. Відтепер укриття відповідає сучасним нормам.

Дякуємо партнерам, що долучились до створення кращих і безпечних для здоров’я і життя умов перебування дітей в укритті. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Разом зможемо все.