В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ  З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 25.12.2023 13:45

За участю поліцейського офіцера громади Богдана Гайдіна та представником Конотопського районного управління Головного управління ДСНС у Сумській області в закладах Бочечківської громади проведені профілактичні заходи з питань навчання команд реагування усіх закладів загальної середньої освіти щодо практичного відпрацювання алгоритму дій відповідно до Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу у разі надзвичайних ситуацій.

Учням та вчителям навчальних закладів роз’яснено алгоритм дій при евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклади освіти.

В ході проведення заходів поліцейський офіцер громади розповів про поведінку у стресових та критичних ситуаціях: не впадати в паніку, критично мислити та неухильно дотримуватись алгоритму дій.

Також рятувальники наголосили на тому, що в умовах воєнного стану усі дії мають бути доведені до автоматизму і виконуватися згідно з розробленим Порядком.

Фото без опису    Фото без опису