ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ СХОВИЩ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОНОВЛЕННЯ, У ДЕРЖБЮДЖЕТІ ЗАКЛАДЕНО 2,5 МЛРД ГРН

Дата: 11.01.2024 16:00

Стан шкільних укриттів під особливим контролем. Наразі ними забезпечені 88% шкіл та 93% учнів і вчителів України. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду

«Мета – довести цей показник практично до 100%. А також модернізувати сховища, які потребують оновлення. Для цього в держбюджеті закладено 2,5 млрд грн. Будемо контролювати їх ефективне використання місцевою владою», – наголосив Денис Шмигаль.

Загалом, за словами Прем’єр-міністра, до фонду захисних споруд цивільного захисту входять 60,5 тис. укриттів: «Президент України Володимир Зеленський поставив чітке завдання – не лише збільшувати кількість, але й дбати про якість. Кожне укриття має бути інклюзивним, безпечним, комфортним і розташовуватися в зоні пішохідної доступності».

Нагадаємо, що питання ефективного використання державних коштів, які спрямовані на реалізацію важливих проєктів у громадах вивчає і контролює створена на Сумщині робоча група «Прозорість і підзвітність». Фахівці групи здійснюють постійний моніторинг об’єктів, досліджують проєкти, аналізують тендерну документацію тощо.