Звернення Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:19

Шановні мешканці Бочечківської громади!

22 січня – День Соборності України - свято, яке найбільш яскраво символізує єдність України.

Ми всі від сходу до заходу – один народ. І жодні рубежі не зможуть розділити нас. Єдність та згуртованість – те, що дає сили та надихає українців на боротьбу, те, що робить можливим кожен новий день жити у вільній країні.

У реаліях сьогодення дуже важливо зберегти як на полі бою, так і в тилу єдність і злагоду, бути згуртованими, виваженими та толерантними один до одного, щоб у нашому спільному домі панували мир і порядок.

Соборність – це коли ми з різних регіонів, але разом працюємо, боремося з ворогом, допомагаємо нашим Воїнам, коли ми об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях заради однієї мети: Незалежної, Демократичної і Соборної України.

Тож нехай розум, воля та любов до рідної землі об’єднують нас у всіх справах. Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи та продовжують сьогодні відстоювати її, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну країну, гідну наших дітей.

З Днем Соборності!

Слава Україні!