ПРОВОДИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Дата: 23.01.2024 10:57

Цьогоріч Національний конкурс «Благодійна Україна» відбудеться 17-й раз поспіль

Це єдиний чинний загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних і волонтерських ініціатив в Україні. Його проводить Асоціація благодійників України.

За підсумком конкурсу кращих доброчинців – благодійників, волонтерів і меценатів країни – відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».

Восени 2023 року стартував новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України».

У ньому можуть брати участь юридичні та фізичні особи: бізнесові структури, благодійні та громадські фонди і організації, волонтери, громадські діячі та благодійники (бізнес та приватні особи), які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року (

Участь у конкурсі безкоштовна. Заявки можуть подавати безпосередньо самі волонтери/благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій, які можуть виступати в якості заявників), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Щоб узяти участь, необхідно заповнити конкурсну заявку та надіслати її до оргкомітету. Останній термін подачі заявок – 30 квітня 2024 року (включно).

Деталі та додаткову інформацію шукайте на сайті: www.blagoukraine.org.