Посадовці Бочечківської громади долучились до тижневого онлайн-курсу «Міжнародна співпраця для громад – курс для початківців», організаторами ініціативи якого були Cities4Cities|United4Ukraine

Дата: 23.01.2024 13:46

Сities4Cities|United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Проєкт допомагає українським громадам налагодити міжмуніципальні партнерства з муніципалітетами країн Європи. Сities 4 Cities було засновано містом Зіндельфінден (Німеччина) під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. United 4 Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida). Стратегічні партнери: Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація ОТГ.

В нинішніх умовах та часі євроінтеграції — необхідно розвивати партнерства, брати участь у європейських конкурсах та поглиблювати свою експертизу у цій сфері.

Тож, 15-19 січня 2024 року посадовці Бочечківської громади взяли участь у п′ятиденному онлайн-курсі для початківців «Міжнародна співпраця для громад», до якого долучились понад 900 учасників з усієї України.

Захід організований для громад, які починають розвивати міжнародну співпрацю.

Протягом 5 днів учасники отримали нові знання та новий, поки що теоретичний досвід у напрямку транскордонного співробітництва. Щодня нова тема, нові питання, відповіді та дієві поради, а саме:

• Міжнародна співпраця з нуля: з чого почати?
  • Міжмуніципальне партнерство: як шукати та працювати з містами-побратимами.
  • Топ-європейські події 2024 року, в яких варто взяти участь. Як готуватися до таких подій?
  • Як почати реалізовувати міжнародні проекти в громаді: проектний менеджмент, огляд відкритих програм для України.
  • Розбір кейсу проєкту UNBROKEN у Львові.

Щиро дякуємо організаторам та спікерам Cities4Cities United4Ukraine за запрошення, довіру та співпрацю.

Маємо надію, що отриманий досвід та знання допоможуть знаходити  та налагоджувати співпрацю з міжнародними європейськими партнерами на користь нашої громади та України.

Результат пройденого курсу – успішно складені тести та отримані Сертифікати.

Початком нашого спільного партнерства є заповнення профілю про Бочечківську громаду та направлення його для розміщення на платформі Сities4Cities|United4Ukraine.

Маємо надію, що вже скоро Бочечківська громада стане однією з громад, яка зацікавить міжнародних європейських партнерів для майбутнього співробітництва.

Фото без опису     Фото без опису