УЧНІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ - ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата: 02.02.2024 11:40

Протягом січня 2024 року талановиті та обдаровані діти нашої громади взяли участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Громаду представили 6 учасників з 6 навчальних предметів, перемогу вибороли 4 з них. Приємно відзначити, що наші учні вже вкотре посідають призові місця на обласному етапі олімпіад з різних предметів. Цьогоріч переможцями стали:

Бережко Андрій (Бочечківський ЗЗСО), ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики;

Борошнєва Яна (Козацький ЗЗСО), ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови;

Сергієнко Антон (Козацький ЗЗСО), ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології;

Шевцова Надія (Бочечківський ЗЗСО), ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

Також нещодавно юні знавці рідної мови мали змогу взяти участь ІІІ (обласному) етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХXІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і показали високі результати. Призові місця здобули:

Внучкова Дар’я (Бочечківський ЗЗСО), ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Миколаєнко Дар’я (Бочечківський ЗЗСО), ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Цаковська Анастасія (Козацький ЗЗСО) , ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Пишаємось нашими розумниками та розумницями! Щиро бажаємо юним обдаруванням подальших успіхів та перемог!!!

Висловлюємо щиру вдячність всім учителям та батькам за те, що у такий складний час підтримали талановитих дітей і дали їм змогу спробувати свої сили.

Фото без опису    Фото без опису