2024 рік

Дата: 20.01.2024 11:33

Рішення від 05.01.2024

Рішення № 1 "Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану"

Рішення № 2 "Про стан медичного обслуговування на території сільської ради"

Рішення № 3 "Про надання дозволу на видалення самосійних порослей на території громади"

Рішення від 23.01.2024

Рішення № 4 "Про забезпечення виконання вимог законодавства України щодо забезпечення доступу до публічної інформації у виконавчому комітеті Бочечківської сільської ради в 2023 році"

Рішення № 5 "Про стан ведення військового обліку громадян на території Бочечківської сільської ради у 2023 році та завдання на 2024 рік"

Рішення № 6 "Про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради за 2023 рік в рамках «Угоди про співпрацю» між Попівською та Бочечківською сільськими радами"

Рішення № 7 "Про роботу КЗ "Центр надання соціальних послуг" Бочечківської сільської ради за 2023 рік"

Рішення № 8 "Про надання матеріальної допомоги"

Рішення № 9 "Про надання дозволу на видалення дерев на території громади"

Рішення № 10 "Про надання дозволу на видалення дерев на території громади"

Рішення № 11 "Про затвердження списків сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах"

Рішення № 12 "Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку станом на 01.01.2024"

Рішення № 13 "Про надання дозволу на видалення дерев на території громади"

Рішення № 14 "Про внесення змін до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Рішення від 30.01.2024

Рішення № 15 "Про внесення змін до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Рішення № 16 "Про покладання обов'язків адміністратора на старост"

Рішення № 17 "Про надання дозволу на  видалення дерев на території громади"

Рішення № 18 "Про схвалення звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради за 2023 рік"

Рішення № 19 "Про схвалення звіту про виконання бюджету Бочечківської сільської територіальної громади за 2023 рік"

Рішення від 08.02.2024

Рішення № 20 "Про внесення змін до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Рішення № 21 "Про схвалення проєектів сільських Програм"

Рішення № 22 "Про схвалення проєкту змін до рішення сільської ради від 22.12.2023 "Про бюджет Бочечківсьої сільської територіальної громади на 2024 рік""

Рішення № 23 "Про заходи щодо збереження кабельних ліній електрозв'язку на території Бочечківської сільської ради від пошкодження"

Рішення № 24 "Про затвердження подання про призначення опікуна для недієздатної особи"

Рішення № 25 "Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану"

Рішення від 28.02.2024

Рішення № 26 "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконкому Бочечкіської сільської ради протягом 2023 року"

Рішення № 27 "Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених указами, розпорядженнями і дорученнями Президента України, постановами та розпорядженнями КМУ, дорученнями Прем’єр-міністра України, розпорядчими документами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної  державних адміністрацій у виконкомі Бочечківської сільської ради протягом 2023 року"

Рішення № 28 "Про підсумки звітів опікунів/піклувальників, щодо використання бюджетних коштів за 2023рік"

Рішення № 29 "Про внесення змін до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади на 2024 рік"

Рішення № 30 "Про надання матеріальної допомоги"

Рішення № 31 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів"

Рішення № 32 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів"

Рішення № 33 "Про зарахування на квартирний облік Ш."

Рішення № 34 "Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку станом на 01.03.2024"

Рішення № 35 "Про внесення змін до рішення виконкому Бочечківської сільської ради від 27.07.2023 № 106"

Рішення № 36 "Про заходи щодо боротьби з карантинними рослинами на території Бочечківської сільської ради"

Рішення № 37 "Про затвердження Плану евакуації населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій на території Бочечківської сільської ради"