ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА СЕСІЯ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14.02.2024 14:36

На 49 сесії, що відбулася 14 лютого, підбили підсумки роботи ради та депутатського корпусу за 2023 рік.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам'ять загиблих за Україну, синів та дочок України, які поклали свої життя на вівтар незалежності та цілісності України.

На порядок денний засідання винесено  27  питань. Серед основних питань розглянули звіт про виконання сільської Програми соціально-економічного розвитку громади та звіт про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади за 2023 рік.

За словами доповідача, начальника відділу фінансів Бочечківської сільської ради Наталії Королевської, бюджет громади за 2023 рік виконаний по доходах загального та спеціального фонду на 103 %. Видатки по загальному та спеціальному фонду за минулий рік становили 94,2 %.

На виконання бюджету впливали різні фактори, пов’язані з війною. Але навіть у таких умовах ми гідно пройшли цей період.

Серед інших питань, що розглядались на засіданні сесії: унесення змін до сільських Програм, до бюджету громади на 2024 рік, а також затвердили звіти фінансових планів комунальних закладів громади за 2023 рік, затвердили Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Бочечківської сільської ради», розглянули ряд питань, що стосуються діяльності закладів освіти, медицини та земельні питання.

Підсумовуючи засідання сесії сільський голова зазначив, що цей рік був дуже непростим для всіх, та незважаючи на всі труднощі та ризики військового стану, вдавалося знаходити порозуміння та приймати рішення, які були на часі. Віктор Борошнєв подякував всім за роботу, за активну громадянську позицію та щоденну працю у наближення перемоги.

Фото без опису     Фото без опису