Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі

Дата: 24.02.2024 16:27

Герої живі – поки їх пам’ятають! Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у приміщенні Козацького закладу загальної середньої освіти відкрили фотостенд полеглим за Україну Героям – випускникам закладу Артему ФАНТІ, Євгенію СТЕШЕНКУ та Олексію ШИНКАРЬОВУ.

На церемонії відкриття були присутні рідні та близькі загиблих воїнів, керівництво та представники громади, педагоги та учні Козацького ЗЗСО.

Наші герої у годину негоди пожертвували своїм життям заради порятунку Батьківщини.

На урочистому заході перед присутніми виступив Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ: «Відкриття пам’ятних дошок – це символ пам’яті про подвиг Героїв, завдяки кому ми живемо, працюємо, навчаємося. Наші земляки віддали за нас з вами найцінніше, що є в людини, – власне життя.

Історія кожного з них – це не лише історія життя і загибелі, але й історія цієї війни, кожну сторінку якої не можна забути.

Герої житимуть, допоки житиме пам’ять про них, а пам’ятати й шанувати тих, хто віддав за нас із вами життя, – це наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх Героїв!»

Ті люди, які загинули, захищаючи рідну землю, безсмертні і пам'ять про них буде жити вічно. А цей меморіальний стенд нагадує усім, що немає більшої цінності як людське життя і немає більшої цінності у нашої країни як свобода і незалежність. За ці цінності полягли наші герої. Вічна їм слава!

Слава Україні! Слава Героям!

Фото без опису    Фото без опису