Тимчасово виконуюча обов′язки голови Конотопської районної державної адміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО привітала комунальників Бочечківської громади з професійним святом

Дата: 17.03.2024 11:45

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, тимчасово виконуюча обов′язки голови Конотопської районної державної адміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО привітала комунальників Бочечківської громади з професійним святом.

«Робота комунальників - одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашого району. Для комфортних умов проживання людей треба постійно працювати, адже це - охайність і чистота вулиць, кладовищ, вчасно розчищені від снігу дороги, покошені узбіччя, вивезене сміття. Ці прості блага – невід′ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх комфортного життя.»- зауважила в своєму виступі Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.

Голова району подякувала працівникам галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей, побажала їм міцного здоров’я, благополуччя, миру та спокою.