Заклади Бочечківської громади отримали нову допомогу від Культурно технічної громадської організації міста Гамбург (Німеччина)

Дата: 25.03.2024 16:47

Відвідавши Бочечківську громаду, керівники німецької Громадської організації Сергій ХАВКІН та Світлана ГУМИНСЬКА ще більше пройнялись проблемними питаннями забезпечення наших установ.

Важливо зазначити, що окрім автомобіля «швидкої допомоги», Сергій та Світлана привезли та передали для навчальних закладів громади ноутбуки, портативні системні блоки до комп′ютерів, саморобні ліхтарі, а також медичне приладдя для амбулаторій.

Несподіванкою для Центру надання соціальних послуг Бочечківської сільської ради стала нова пральна машина, яку днями придбали та передали громаді Сергій та Світлана.

Зустріти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, не просто. Але ж,  як чудово визнавати, що саме таких людей зустріла на своєму шляху наша громада, які безкорисливо продовжують допомагати і підтримувати  Бочечківську сільську територіальну громаду для створення більш комфортних умов проживання в ній.

Висловлюємо щирі слова вдячності за підтримку та чуйні серця, за те, що не залишаєтесь осторонь проблем сьогодення.

Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.

Дякуємо за підтримку нашої громади!