У селі Сахни Бочечківської громади відкрили меморіальну дошку воїну Руслану САХНО

Дата: 02.04.2024 14:02

Сьогодні, 2 квітня, у Сахнівському старостинському окрузі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки полеглому Герою Руслану САХНО, який загинув 30 липня 2023 року на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання.

Руслан був надзвичайно простою, відповідальною, дуже патріотичною, хороброю та порядною людиною, щиро любив свою країну і віддавав всього себе заради України.

Але життєвий шлях Воїна Руслана обірвав ворожий снаряд поблизу населеного пункту Ямпіль Донецької області.

На урочистій події відкриття меморіальної дошки воїну були присутні рідні, друзі загиблого, однокласники, представники влади, педагоги, учні та небайдужі жителі громади.

Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже втрата найріднішої людини – велике випробування.

З скорботними словами до присутніх звернулися сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, перша вчителька Галина СОЛОДКА та сестра Героя Віта.

«Завдяки таким хлопцям, як Руслан, ми можемо сьогодні працювати, жити і вірити в те, що наша держава має майбутнє. І молити у Бога кращої долі для неньки-України. Загиблого героя не повернути. Нехай меморіальна дошка нагадує всім поколінням про героїчний подвиг Руслана, а пам’ять про Героя України назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.» - звернувся до присутніх голова громади.

Відкрила меморіальну дошку мати полеглого бійця Віра САХНО.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисника України.

Саме завдяки таким, як Руслан, Україна тримається і обов’язково переможе. Саме на прикладі таких людей ми повинні виховувати наших дітей.

Учасники заходу поклали квіти, низько схиливши голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису