На п′ятдесят першій сесії 8 скликання сільської ради, яка відбулася 9 квітня 2024 року підсумували роботу ради за І квартал 2024 року

Дата: 09.04.2024 14:55

У роботі сесії, яка відбулась під головуванням секретаря ради, взяли участь заступники сільського голови, керівники відділів та управлінь, комунальних закладів та поліцейський офіцер громади.

Розпочалося засідання хвилиною мовчання, де присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

На засіданні сесії розглянуто 23 питання.

Серед питань порядку денного: затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку та звіту про виконання бюджету Бочечківської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року, унесені зміни до сільських програм по галузям освіта, медицина, культура, благоустрій, програми дотримання громадського порядку тощо. Окрім цього на сесії розглянуто ряд земельних питань, а також перейменовано вулиці в с.Духанівка та с.Бондарі.

В цілому робота депутатів на засіданні була конструктивною, з усіх запропонованих до розгляду питань прийняті відповідні рішення.

Фото без опису    Фото без опису