Дата: 09.04.2024 16:44

Теплі та сухі дні дозволяють активно працювати надворі, наводити лад і прибирати наш спільний дім — нашу громаду.

Працівники Хижківського старостинського округу, працівники від Центру зайнятості працювали над впорядкуванням центральної частини населеного пункту. Провели благоустрій та прибирання території навколо дитячого майданчика, адміністративного приміщення старостинського округу та закладу культури. Роботи продовжуються.

Закликаємо мешканців громади, працівників установ і організацій, підприємців долучатися до прибирання, санітарної очистки й озеленення своїх дворів, прилеглих територій, узбіч доріг. Водночас наголошуємо дбати про довкілля, не викидати сміття у недозволених місцях, не спалювати його, сприяти усуненню стихійних сміттєзвалищ і дотримуватися правил благоустрою.

Чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї.

Фото без опису    Фото без опису