Нарада із соціальними робітниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бочечківської сільської ради

Дата: 11.04.2024 14:15

10 квітня проведено нараду із соціальними робітниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бочечківської сільської ради, які надають послуги догляду вдома одиноким громадянам похилого віку та громадянам, що мають інвалідність.

На нараді обговорено організаційні питання діяльності установи:  навантаження на соціальних робітників, відвідування підопічних, дотримання державних стандартів надання соціальних послуг, дотримання правил протипожежної безпеки в будинках самотніх і  одинокопроживаючих громадян, попередження поширення різних видів шахрайств та домашнього насильства серед осіб похилого віку.

Директор наголосила соціальним робітникам на необхідності своєчасного виявлення громадян, які потребують догляду, якісного надання соціальних послуг жителям нашої територіальної громади, дотриманні вимог Державного стандарту догляду вдома та правил внутрішнього трудового розпорядку.