ВІДЗНАЧИЛИ ТАЛАНОВИТИХ ТА ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ ГРОМАДИ

Дата: 17.04.2024 16:07

Попри війну життя в тилу має продовжуватися.

Саме заради світлого майбутнього України в Бочечківській громаді відзначили найталановитішіх, активних, спортивних, ерудованих дітей, справжній цвіт нації, творчу, спортивну та інтелектуальну еліту громади! А в майбутньому – гордість і честь України!

За доброю традицією Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ разом з головою Конотопської районної державної адміністрації Павлом ДУДКО зустрілися з талановитими та обдарованими дітьми – переможцями різноманітних Всеукраїнських та обласних олімпіад та конкурсів і змагань.

В рамках реалізації Програми «Молода генерація Бочечківської сільської територіальної громади на 2023-2027 роки» нагороджено учнів, педагогів Козацького та Бочечківського закладів загальної середньої освіти, а також їх батьків у номінаціях:

• «Універсальний переможець»;
  • «Крокую до успіху»;
  • «Код нації»;
  • «Геній ІТ»;
  • «Творчість і креативність»;
  • «Творчий зліт»;
  • «Зірки сцени»;
  • «Активність. Лідерство. Успіх»;
  • «Небайдужі люди»;
  • «Спортивна гордість».

Присутні вручили нагороди юним талантам та щиро подякували учням і вчителям за досягнуті успіхи, побажали і надалі досягати нових висот, творчих злетів. Не зупинятися на досягнутому та позитивно дивитись у майбутнє.