Соціальний робітник – праця за велінням серця

Дата: 19.04.2024 14:08

Можливо, комусь ця робота здається буденною, звичайною, проте за цим всім стоїть людська небайдужість до навколишніх, а ще вміння якісно та професійно виконувати свої обов’язки. Так відбувається тоді, коли людина дійсно працює за покликом душі, велінням серця, коли на роботу йдеш із усмішкою, не зважаючи на проблеми та негаразди, бо знаєш, що ти потрібен.

Відділення соціальної допомоги вдома КЗ «Центр надання соціальних послуг» налічує найбільшу кількість працівників, адже здійснює щоденне обслуговування людей похилого віку та осіб з інвалідністю вдома, що на теперішній час налічує 120 жителів громади.

Для таких людей наші соціальні робітники ще й  такий собі місток із зовнішнім світом, адже просте людське спілкування, це те, чого так не вистачає самотнім людям і в більшості це, мабуть, найдієвіші ліки від старечих хвороб.

Серед переліку послуг, що надають соціальні робітники:

- приготування їжі;

- доставка товарів з магазинів, аптек, пошти тощо;

- допомога у прибиранні домогосподарства;

- виклик лікаря;

- оформлення документів для отримання різних видів допомог та інші.

Наші соціальні робітники – несуть  високу відповідальність перед суспільством за долю людей, які потребують  допомоги.