БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ – ВАЖЛИВА ЧАСТИНА РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 05.06.2024 13:37

Війна триває, втім і життя - теж. Роботи з благоустрою та наведення чистоти в населених пунктах Бочечківської громади продовжуються впродовж всього року, адже благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

Дякуємо кожному, хто в такий не простий для країни час, кожен на своєму місці намагається всіляко поліпшити навколишнє середовище.

Працівники Хижківського старостинського округу, робітники з благоустрою працюють над озелененням своєї території, здійснюють роботи з покосу трави навколо адміністративних приміщень старостату, узбіч, кладовищ тощо.

Наш громадський обов’язок - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Кожен повинен розуміти, що благоустрій-це справа кожного!

Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу громаду квітучою і неповторною.

Фото без опису    Фото без опису