Бочечківська громада отримала відзнаку за постійну допомогу Збройним Силам України

Дата: 24.06.2024 14:35

З початку повномасштабного вторгнення російського війська на територію України Бочечківська територіальна громада постійно допомагає людям, яким ми завдячуємо кожним днем, – нашим військовим.

За допомогу та вагомий внесок у покращенні матеріально-технічної бази військовослужбовців, які самовіддано боронять територіальну цілісність України, командування 27 реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського висловило щиру вдячність Бочечківській громаді.

Подяку від військових вручили особисто Бочечківському сільському голові Віктору БОРОШНЄВУ.

«Війна триває і тільки завдяки нашим хоробрим воїнам ми маємо можливість жити та працювати. Тому підтримка Збройних Сил України – це обов’язок кожного свідомого українця.» - зауважив Віктор БОРОШНЄВ та подякував за нагороду.

Низький уклін та щира людська вдячність Збройним Силам України та всім військовим формуванням, які захищають рідну землю від ворога та майбутнє наших дітей.

Спільними зусиллями, кожний на своєму фронті наближаємо довгоочікувану Перемогу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!