У БОЧЕЧКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2024 11:57

Українська Конституція має унікальне історичне коріння. Адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика. Цей пам’ятний день відкрив перед українцями шлях до розвитку і зміцнення правової європейської країни.

28-а річниця з дня прийняття Конституції України відбувається в період повномасштабного вторгнення росії на українські землі. Разом, в єдності, кожен на своєму місці відстоює загальнонаціональні цінності нашої держави!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, голова Конотопської районної державної адміністрації Павло ДУДКО, заступник голови Конотопської районної ради Олексій БОЙЧЕНКО взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди Дня Конституції України, що відбулось в Бочечківській громаді.

Фото без опису     Фото без опису

«Сьогодні ми відзначаємо не лише  річницю функціонування Основного Закону  України, а й свідчимо про міцну волю та стійкість українців відстоювати власні права і свободи. Щоденно дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, які ціною власного життя і здоров’я боронять країну, відстоюють наше право на життя у вільній, незалежній державі.» - звернувся до присутніх Віктор БОРОШНЄВ.

Наш святий обов’язок – відстояти державу та Конституцію. Відстояти на фронті та в тилу.

Низький уклін та вічна пам'ять ГЕРОЯМ, які полягли за незалежність України!

Українське добро Переможе московське зло.

Фото без опису    Фото без опису