До Бочечківської громади з робочим візитом завітала робоча мобільна група Центру допомоги врятованим м.Київ

Дата: 05.07.2024 15:44

Фото без опису

З метою вчасного реагування на виклики війни, надання безоплатної і комплексної соціально-психологічної, юридичної та інформаційної підтримки всім, хто постраждав від війни, до Бочечківської громади з робочим візитом завітала робоча мобільна група Центру допомоги врятованим м.Київ.

В ході свого візиту координатор, психолог та кейс-менеджери Центру провели інформаційну зустріч з посадовцями Бочечківської громади соціальної, медичної сфери щодо особливостей надання підтримки постраждалим внаслідок збройної агресії рф проти України.

Центри допомоги врятованим створені, щоб реагувати на виклики війни. Установи працюють у форматі «єдиного вікна» та надають безоплатну і комплексну підтримку усім постраждалим.

Зокрема, акцентовано увагу на тому, що Центр допомоги врятованим міста Києва спеціалізується на випадках сексуального насильства, пов’язаних з конфліктом (СНПК).

Кожен може звернутися до Центру та цілком анонімно та отримати будь-який з видів допомоги:

- консультації соціальних працівників/ць щодо прав і допомоги ВПО (медичних послуг, гуманітарної допомоги, поселення, соціальних виплат, працевлаштування чи розміщення у навчальних закладах);

- консультації юриста/ки;

- консультації психолога/ині;

- спеціалізоване соціально-психологічне консультування для постраждалих від насильства;

- ведення випадку (case management) (фахівець/чиня довгостроково індивідуально допомагає постраждалим від насильства та за потреби самостійно поєднує їх з іншими надавачами допомоги, наприклад, до медичної або правової установи, розміщує у притулку).

КОРИСНЕ ПОСИЛАННЯ: https://www.help-platform.in.ua/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR37bwB32buyvgGJeWJ3O2prcnDzYv0l7hktxgqIihTuW2Ujo98hjbSACAw_aem_Vqp8JRY3gfUQsMpIck35FA#info

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису