08 Травня, 2023 р., 10:00
Цьогоріч Україна вже вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії, що супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.  Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Український народ народжений бути вільним. День пам’яті та примирення – це, без сумніву, надзвичайно важлива дата для Українського народу. Події, тих здавалось би, далеких років і досі болісно згадуються нашими співвітчизниками, бо для Українського народу перебіг Другої світової війни став дуже трагічним.