VІ сесія VIII скликання від 13.05.2021

Результати поіменного голосування 6 сесія 8 скликання

Рішення 6 сесії 8 скликання:

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2021 рік (нова редакція)"

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства "Добродій 2018" Бочечківської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік (нова редакція)

Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства "Добродій 2018" на 2021 рік (нова редакція)

Про сільську Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги Бочечківської сільської ради на 2021 рік (нова редакція)

Про сільську Програму благоустрою Бочечківської сільської ради на 2021 рік (нова редакція)

Про забезпечення освоєння коштів для здійснення ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення

Про внесення змін до мережі головних розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з бюджету Бочечківської сільської ради

Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Про погодження проєкту регуляторного акта - рішення сільської ради "Про встановлення на території Бочечківської сільської ради місцевих податків і зборів"

Про надання згоди на передачу дров КНП БАЗП-СМ Бочечківської сільської ради

Про делегування повноважень відділу освіти, культури ітуризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради

Про звернення депутатів щодо необхідності скасування змін в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України

Про припинення договору оренди землі, укладеного з ТОВ "Бочечківське" за згодою сторін

Про надання дозволу громадянам на розробку прооєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Про передачу в оренду громадянам земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність громадянам

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Здоровцову І.М.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Костянтиновій Т.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Пономаренку А.М.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Гур'яновій А.П.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Шеремету С.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Гриценку С.О.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Бусалову І.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про передачу в оренду ТОВ "Бочечківське" земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами

Про погодження переходу права на земельні ділянки та надання дозволу на техніної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель