VІІІ сесія VIII скликання від 15.06.2021

Результати поіменного голосування восьмої сесії сільської ради восьмого скликання від 15.06.2021

Рішення 8 сесії 8 скликання:

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2021 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги Бочечківської сільської ради на 2021 рік (нова редакція)

Про Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2021 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення від 24.12.2020 "Про цільовий фонд Бочечківської сільської ради у складі спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік"

Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2021 рік"

Про встановлення на території Бочечківської сільської ради місцевих податків і зборів

Про ліквідацію дошкільної групи Козацького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Бочечківської сільської ради

Про внесення змін до рішення від 04.11.2020 "Про створення юридичної особи: Відділ-служба у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради"

Про затвердження структури відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради (нова редакція)

Про внесення змін до рішення Бочечківської сільської ради від 12.03.2021 "Про затвердження Положення про умови і розміри оплати праці керівників комунальних підприємств, установ, організацій та закладів, заснованих Бочечківською сільською радою"

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кочмаку Д.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кочмак А.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Басюк В.І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Товстусі С.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Зайцевій А.С.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Клігуновій О.С.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Колошину С.І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Троценко Т.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Слиш І.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Королю С.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Фесенко Н.М.

Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу її у власність громадянам

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Яценко Н.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Сусліну Є.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Спиченко О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Сахну О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Шараю С.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Довгоп'ят Л.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Малик Л.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Оникієнко Т.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Пономарьову В.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Карпенку С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Лукашовій О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Годунову І.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Грищенку А.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Аношкіній В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Гриценку О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Малику Д.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду громадянам

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу ТОВ "Бочечківське" на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж невитребуваних земельних часток (паїв)

Про прийняття до комунальної власності земельної ділянки