17 Березня, 2020 р., 14:32
НА СУМЩИНІ 18 БЕРЕЗНЯ ЛУНАТИМЕ СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ Жителів області просять зберігати спокій – це квартальна технічна перевірка обласної системи оповіщення
17 Березня, 2020 р., 14:24
УРЯД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ПРО ЗАБОРОНУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ТА ОБМЕЖИВ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ МАСОВИХ ЗАХОДІВ 10 ОСОБАМИ Постановою введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів
17 Березня, 2020 р., 14:13
«36,6 ВАМ, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! БЕРЕЖІМО СЕБЕ – ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ» Звернення Глави держави щодо протидії коронавірусу
12 Березня, 2020 р., 11:05
Кабінет міністрів заnровадuв карантuн у межах всієї Українu В Україні оголошено карантин на три тижні??Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду 11 березня. Зокрема, будуть вжиті заходи, необхідні через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Карантинні заходи передбачають: ? карантин у навчальних закладах на три тижні (12.03.2020-03.04.2020); ? обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 і більше осіб (не стосується заходів державної необхідності); ? виділення 100 мільйонів гривень на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств і служб; ? проведення спортивних заходів без глядачів можливе з дозволу міжнародних організацій; ? до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення.